Podstawienie Kontenera Na Gruz - Tel. 570 298 672
kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z załadunkiem na śląsku

Jednym z najważniejszych sprzętów w szeregach naszego parku maszynowego jest koparko-ładowarka. Jest to sprzęt, który sprawdza się w każdych warunkach jak i jednocześnie nadaje się do prawie wszystkich prac budowlanych. Koparko-ładowarka jest lekkim sprzętem, dzięki czemu nie ma ograniczeń w miejscach jej pracy. Jest skrętna i zwinna, więc dojedzie wszędzie. Dodatkowo ma na stałe zamontowaną skarpówkę, co pozwala jej pracować w każdych warunkach.

Nasza koparko-ładowarka posiada wymienne łyżki w różnych rozmiarach. Zakładana jest odpowiednia łyżka w zależności od wymagań klienta. Oferujemy najróżniejsze wykopy. Jesteśmy w stanie wykonać wykop pod przyłącze wodociągowe wraz z osadnikiem, jak i potrafimy wykopać wąski tunel na kable telekomunikacyjne. Oferujemy wykonanie wykopu od fundamentów po sam basen dużo powierzchniowy. Jednocześnie nasza koparko-ładowarka zdążyła już pokazać również swoje zastosowanie, jako frezarka nawierzchni.

Jeżeli potrzebują Państwo koparki, ładowarki czy też frezarki polecamy nasze usługi. Dodatkowo chcielibyśmy wspomnieć, że pracy wykonujemy wszędzie gdzie jest taka potrzeba – posiadamy własną niskopodwoziówkę co skraca dojazd koparko-ładowarki na własnych kołach do placu budowy. W bardzo odległe miejsca przewozimy ją sami, żeby zaoszczędzić czas oraz Państwa pieniądze. Posiadając niskopodwoziówkę możemy jednocześnie Państwu zaoferować przetransportowanie Państwa ciężkiego sprzętu, maszyn w inne miejsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.