Podstawienie Kontenera Na Gruz - Tel. 570 298 672
kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z załadunkiem na śląsku

Jako firma świadcząc od wielu lat usługi na polskim rynku coraz bardziej poznawaliśmy, jak i nadal poznajemy, potrzeby klientów. Jedną z nich w pewnym momencie było podanie ciężkich elementów bądź materiałów budowlanych na dość dużą wysokość. Nie stanowi to oczywiście żadnego problemu w budownictwie, jednak, jeżeli chodzi o czas to on się pojawia. Wychodząc na przeciw między innymi takiej potrzebie wzbogaciliśmy nasz park maszynowy w ładowarkę teleskopową. Jest to sprzęt, który na budowie nadaje się prawie do wszystkiego. Ładowarka teleskopowa może służyć, jako koparka z dalekim wysięgiem, może być używana, jako widłak i podawać materiały na duże wysokości. Dodatkowo nasza ładowarka teleskopowa uposażona jest w kosz osobowy, dzięki czemu świadczymy usługi podnośnikowe i zapewniamy bezpieczeństwo osobom pracującym na wysokościach.

Zadbaliśmy o pełne uposażenie naszych ładowarek teleskopowych w łyżki, widły, dźwigi oraz kosze, aby móc spełniać Państwa wszystkie oczekiwania i być elastycznym na budowie. Z Państwa pomocą i pomysłami my również możemy odkryć jeszcze inne, pomocne zastosowania ładowarki teleskopowej – wszystko zależy od potrzeb, jakie nam Państwo przedstawią.

Jak widać wychodzimy na przeciw potrzebom, więc jeżeli jakąkolwiek potrzebę budowlaną Państwo mają prosimy o kontakt, dzięki któremu będziemy mogli się umówić i na spokojnie porozmawiać w dogodnym dla Państwa terminie. Nasi pracownicy za wszelką cenę postarają się dostosować do proponowanego przez Państwa terminu spotkania.