Podstawienie Kontenera Na Gruz - Tel. 570 298 672
kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z załadunkiem na śląsku

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane od wielu lat na polskim rynku. Nasz zasięg nie ogranicza się tylko do naszego miasta, ale również prowadzimy dużo prac w delegacjach. Oferujemy między innymi:

– wykopy i nasypy wykonywane koparko-ładowarkami

– usługi ładowarkami teleskopowymi

– podstawiamy kontenery na place budów na gruz

Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu

Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy, dzięki czemu możemy wykonywać prace w różnych zakresach. Jednocześnie nasze szeregi zasila bardzo dobrze wykwalifikowana kadra, która dba o jakość wykonywanych przez nas usług. Możemy się pochwalić wykonawstwem wielu projektów, co wiąże się z naszym doświadczeniem. Jednocześnie chcielibyśmy wspomnieć, że świadczymy usługi dla każdego – od osoby fizycznej po instytucje. Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania jak i wykonującym prace na wysokim poziomie, o czym świadczy nasze wieloletnie utrzymanie się na rynku.

Cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszych usług poprzez doszkalanie pracowników jak i powiększanie parku maszynowego. Wykonujemy świadczone przez nas usługi w wyznaczonym terminie – bez opóźnień, co świadczy o naszej solidności i poważnym podejściu do klienta. Każdego inwestora obsługujemy jak i traktujemy indywidualnie, nie spotkają u nas Państwo schematów. Między naszymi pracownikami panuje rodzinna atmosfera, dzięki czemu będą się Państwo czuli jak w domu a nie na placu budowy.

Zapraszamy do rozmowy jak i negocjacji, bo w każdej sytuacji możemy się dogadać zarówno, co do ceny jak i terminu wykonania.