Podstawienie Kontenera Na Gruz - Tel. 570 298 672
kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z załadunkiem na śląsku

Na każdym placu budowy powstają góry odpadów i gruzu. Jest to często bardzo duży problem dla Inwestora. My, jako firma podstawiająca kontenery na gruz i odbierająca go do utylizacji możemy bardzo szybko rozwiązać taki problem. Inwestor najczęściej o problemie orientuje się jak już roboty są bardzo rozwinięte i tak naprawdę na placu budowy pracują maszyny, ale nie załadunkowe. W takim przypadku również mamy rozwiązanie, ponieważ w naszym parku maszynowym zastaną Państwo nie tylko kontenery, ale równie ładowarki teleskopowe oraz koparko-ładowarki, które w takich sytuacjach idealnie się sprawdzają.

Jako firma odbierająca od Państwa odpady zapewniamy ich utylizację, jednak trzeba pamiętać o segregacji gruzu, ponieważ jeżeli będzie zanieczyszczony to usługa będzie droższa z racji tego, że ktoś będzie musiał go podzielić.

Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu Podstawienie kontenera na gruz - Tanie kontenery na gruz, wywóz gruzu

W zakresie naszych usług odbieramy kontenery z gruzem, odwozimy do utylizacji oraz wystawiamy niezbędne dokumenty – kartę przekazania odpadów. Dodatkowo dzięki wieloletniej pracy na polskim rynku mamy kilka zaprzyjaźnionych firm, które mogą być zainteresowane zakupem od Państwa czystego gruzu do skruszenia i ponownego wykorzystania – w takich przypadkach pośredniczymy, a Państwa koszty wywozu gruzu są dużo niższe, a czasami prawie żadne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą bardzo prosimy o kontakt, na pewno się Państwo nie zawiodą a jednocześnie poznają Państwo naszą wykwalifikowaną, ale jednocześnie bardzo wesołą kadrę, z którą czas bardzo szybko leci, a praca aż wre w rękach.